ŁAWKA z drewna – uniwersalny mebel do każdego wnętrza – jeden mebel, wiele możliwości

Ławka  drewniana jest bardzo ciekawym meblem, i często niedocenianym. Jest to mebel bardzo funkcjonalny i może nadać oryginalności każdemu wnętrzu, jeśli  dobrze przemyślisz aranżację, w której ma się znaleźć

stół z drewna rozbiórkowego

GDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ DREWNIANĄ ŁAWKĘ?

Drewniana ławka, jak już wspomnieliśmy , nadaje się niemalże do każdego pomieszczenia, wszystko zależy od tego  jaką rolę chcemy, żeby spełniała. Często nie jest to takie oczywiste  w pierwszym momencie, dlatego przy wyborze warto zastanowić się nad modelem, który wybierzemy do swojego domu lub mieszkania.

Bez względu na styl, w jakim urządzasz swoją przestrzeń : klasyczny, nowoczesny, industrialny, skandynawski, loftowi czy też prowansalski ławka drewniana nada temu pomieszczeniu ciekawego charakteru.

Na początku zastanów się, ile miejsca masz do dyspozycji w swojej przestrzeni.

Jeśli masz salon niewielkich rozmiarów, fajnym rozwiązaniem będzie ławka , która z jednej strony może służyć jako siedzisko, ale także świetnie sprawdzi się w roli oryginalnej szafki RTV , czy też stolika kawowego ( https://drewnianeklimaty.pl/produkt/stolik-ze-drewna-rozbiorkowego/)

 

 

A może szukasz oryginalnego rozwiązania w jadalni, czy dużym salonie, ławka drewniana idealnie pasuje do dużego stołu, np. ze starego drewna ( https://drewnianeklimaty.pl/produkt/lawka-z-belki-rozbiorkowej/)

 

 

Przedpokój to także dobre miejsce, aby wykorzystać ten funkcjonalny mebel, sprawdzi się zarówno, gdy chcemy odłożyć, np. torebkę , a także usiąść, by założyć buty.

A może jednak taras lub ogród ?  Tak, to będzie doskonały wybór. Wąska ławka idealnie sprawdzi się nawet na niewielkich rozmiarów balkonie, czy tarasie. Jeśli jednak dysponujesz pokaźnych rozmiarów ogrodem, wybierz masywne ławy ze starego lub naturalnego drewna ( https://drewnianeklimaty.pl/product-category/meble-ogrodowe/).

 

 

Z jednej strony będzie to bardzo praktycznie rozwiązanie, a z drugiej Twój ogród na pewno wzbudzi zachwyt niejednego gościa.

Więcej ławek drewnianych https://drewnianeklimaty.pl/product-category/meble-ogrodowe/

Dlaczego ŁAWKA DREWNIANA ? – ZALETY NATURALNEGO SUROWCA

 

Ławka ze starego bala

Drewno jest materiałem trwałym i wytrzymałym, dzięki czemu masz pewność, że meble wykonane
z tego surowca na pewno przetrwają lata.

Dodatkowo drewno jest materiałem, które zawsze jest modne, wybierając klasyczny model masz pewność, że Twoja przestrzeń zawsze będzie wyglądać modnie. Poza tym bardzo łatwo odrestaurować meble z naturalnego drewna, dlatego mi czasem większego wydatku, w perspektywie czasu możesz sporo zaoszczędzić .

Wybierając meble z naturalnego drewna masz pewność, że kupujesz naprawdę wyjątkowy i unikatowy mebel, ze względu na jego charakter, nie ma dwóch identycznych kawałków, każdy ma nieco inne słoje, czy kształt. Jeśli dodatkowo wybierasz ławkę wykonaną ze starego drewna, masz pewność, że absolutnie kupujesz unikat.

Materiał, o którym mowa, kojarzy się z naturalnością i często może posłużyć w aranżacji do budowania przyjaznego, przytulnego klimatu.

Warto wybrać meble wykonane na zamówienie, dzięki czemu masz pewność, że dany mebel idealnie wkomponuje się w aranżację.

Jeśli masz pytania zachęcamy do kontaktu kontakt@drewnianeklimaty.pl, a także do  odwiedzenia naszej strony www.drewnianeklimaty.pl​