Drewniane Klimaty

     Manufaktura Mebli Naturalnych

Jesteśmy polską manufakturą mebli naturalnych, w której powstają wszystkie nasze produkty.
Z pieczołowitą starannością dobieramy drewno, dbamy o każdy szczegół i wsłuchujemy się w potrzeby klienta. Kupując nasze produkty mają Państwo pewność, że nabyty mebel jest absolutnie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Używane przez nas materiały do tworzenia mebli są ponadczasowe i uniwersalne. Dzięki temu produkty z naszej oferty są eleganckie i klasyczne, a jednocześnie zachwycają ciekawym designem i niebanalnym połączeniem pozornie różnych od siebie tworzyw. Uwielbiały łączyć drewno z metalem, szkłem oraz kamieniem.

W naszym asortymencie znajdują się stoliki kawowe, stoły konferencyjne, stoły do jadalni, drzwi, proste regały, pieńki, lustra, lampki a nawet deski do krojenia. Nasze wyroby doskonale będą pasować do aranżacji klasycznych oraz nowoczesnych, lekko surowych lub minimalistycznych. Świetnie uzupełnią wystrój w stylu np. skandynawskim, industrialnym lub loftowym.

Stoły, stoliki, biurka, meble loftowe, industrialne, regały i wiele jeszcze innych niepowtarzalnych i wyjątkowych mebli możemy wykonać na  indywidualne zamówienie.

Polecamy je nie tylko do mieszkań i domów, ale także do restauracji, hoteli, pubów czy biur – z pewnością zaskoczą i przyciągną wzrok niejednego klienta.

Zapraszamy do kontaktu!