Aranżacje

CHARAKTERNY stolik oliwny
obłedny stolik z drewna oliwnego
Stolik z drewna egzotycznego
stoliki oliwne

Nowoczesny i nietuzinkowy design dostępnych w naszej ofercie mebli sprawia, że nadają one wnętrzom wyjątkowego charakteru. Wspaniale komponują się z pomieszczeniami urządzonymi w stylu loftowym i industrialnym. Zachęcamy zatem do zapoznania się z aranżacjami wzbogaconymi naszymi elementami wyposażenia.

Łóżka, stoły, szafki, lampy, regały oraz stoliki marki Drewniane Klimaty sprawiają, że każde wnętrze zyskuje niebanalny charakter. Świetnie sprawdzą się w miejscach, w których dominują jasne i naturalne barwy, ale nie tylko. Dodatek subtelnych dekoracji oraz odpowiednio dobranych tekstyliów sprawia, że pomieszczenia urządzone z użyciem naszych elementów wyposażenia prezentują się bardzo przytulnie i gustownie, a przy tym nowocześnie. Można je bez obaw zestawić z meblami w innych stylach, aby dodać całości oryginalnego akcentu.

Na znajdujących się w galerii zdjęciach można zobaczyć przykładowe aranżacje stworzone z użyciem mebli producenta Drewniane Klimaty – zapraszamy więc do sprawdzenia szczegółów.