Nasze Realizacje

Zestaw ogrodowy – łączenie drewno – metal

Do tworzenia mebli nierzadko inspirację dają nam sami nasi klienci. Tak było w przypadku prezentowanego poniżej zestawu ogrodowego. Nasza klientka w większości sama zaprojektowała stół z ozdobnym metalem, który przepięknie prezentuje się na tarasie. W skład zestawu wchodzi stół oraz dwie ławki, zaimpregnowane starą japońską metodą Shou Sugi Ban, która chroni drewno przed wilgocią i kornikami. Całość komponuje się bardzo elegancko i oryginalnie.

Cena prezentowanego zestawu z metalem na zdjęciach (wysokość stołu: 75 cm x Długość stołu 180 cm x Szerokość stołu 80 cm) wynosi 2500 PLN

I am text block.

Nasze realizacje – zestawy ogrodowe

Zestawy ogrodowe, które prezentujemy na zdjęciach poniżej są nieodłącznym elementem nie tylko tarasów, czy ogrodów. Przykładem jest nasz zestaw z bali, który został wykorzystany na ścieżkach rowerowych jako piknikowy wypoczynek dla spacerowiczów oraz rowerzystów. Jeśli ktoś szuka czegoś bardziej nowoczesnego może wybrać zestaw betonowo – drewniany, który będzie ozdobą loftowych aranżacji i nie tylko. Oryginalnym i eleganckim rozwiązaniem jest też połączenie drewna z metalem, które cudownie będzie się prezentować na nowoczesnym tarasie.

Solidny, ogromny zestaw z bali tym razem zagościł w Zamościu

Pisząc o kreatywności naszych klientów, poniżej kolejna realizacja zaprojektowana przez klienta:) Chcąc uzyskać efekt nowoczesnego stylu, stworzyliśmy ciekawe połączenie wizualne jaki tworzy beton z drewnem. Taka kompozycja swoją oryginalnością na pewno wzbudzi zachwyt gości!Blat stylizowany na beton architektoniczny, do tego nogi drewniane przepięknie będą zdobić taras czy ogród a nawet salon! Cena za zestaw prezentowany poniżej wynosi 2800  PLN ( wysokość stołu 75 cm x  długość  180cm x szerokość 80cm )

Meble, które stworzone są ze starego drewna mają  długą historię. Niektóre deski mają jeszcze swoje znaki ciesielskie, których używano do identyfikacji poszczególnych elementów konstrukcji. Niekiedy zachowujemy je by podkreślić niepowtarzalny charakter każdego kawałka drewna  Możemy stworzyć ławkę, stół na którym wyraźnie widać ząb na pewno będzie to oryginalny dodatek ogrodu, tarasu czy wnętrza. Cena za prezentowany na zdjęciu  stół to 850 PLN ( 120cmx80x40 cm ), cena za prezentowaną ławkę 369 PLN ( 120 x30 x40 cm )

Solidny i piękny zestaw ogrodowy wykonany ręcznie z litego dębu. Będzie ozdobą każdego pomieszczenia, ogrodu czy tarasu. Ciekawe połączenie metalowych nóg z drewnem nada charakteru każdemu wnętrzu. Na zdjęciu nogi nie są pomalowane.
Na życzenie klienta nogi można dodatkowo pomalować proszkowo na dowolny kolor w cenie 80 zł.
Cena za ławkę  520 zł. za sztukę, rozmiar ławki:( 110 dł x 40 szer. x  44 cm wys.)

Cena za stolik  1040 zł rozmiar stolika ( 118 cm dł  x 73 cm szer.  x 60 cm  wys ).

Solidna, ręcznie robiona ławka z półbala dębowego. Będzie ozdobą każdego pomieszczenia, ogrodu czy tarasu. Ciekawe połączenie metalowych nóg z drewnem nada charakteru każdemu wnętrzu.Na życzenie klienta nogi można dodatkowo pomalować proszkowo na dowolny kolor w cenie 80 zł.
Cena za ławkę  520 zł. za sztukę, rozmiar ławki:( 110 dł x 40 szer. x  44 cm wys.)

Ławka rustykalna, loftowa, ogrodowa,
 
wykonana na specjalne zamówienie ze starej belki rozbiórkowej z dodatkiem kutych zdobień po bokach. Zamki na łączeniach wykonywane ręcznie – węgłowe, stosowane przy budowie domów z bali. Siedzisko składa się z 2 solidnych desek!
 
Ławka będzie pięknym dodatkiem do każdego ogrodu jak i wnętrza!

Projekt mebli do parku: stojak na rowery, tablica informacyjna, kosze na śmieci

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczenia w projekcie mającym na celu rewitalizację parku nieopodal Zielonej Góry. Na zlecenie naszego inwestora oraz według jego projektu wykonaliśmy do parku stojaki na rowery, tablice informacyjne oraz kosze na śmieci. Całość projektu wykonana została ręcznie z drewna dębowego.

Aranżacje wnętrz – nasze drewniane kreacje

Stoły i stoliki

Odpowiednio dobrany stół to połowa sukcesu wyglądu każdego wnętrza!

Poniżej prezentujemy zdjęcia z naszymi realizacjami, które są przykładem na to, że można mieć oryginalny oraz dopasowany do swoich potrzeb stół. Drewno na którym chętnie pracujemy to dąb, jesion oraz buk. Mamy zróżnicowaną ofertę, tak jak zróżnicowany jest gust każdego klienta. Nasze stoły wykonujemy na zamówienie i tylko ręcznie. Poniżej przedstawiamy nasze realizacje,  które służą naszym klientom jako stoły konferencyjne, jako stoły do jadalni lub są jedynie pięknym dodatkiem wnętrza.

Deski drewniane, które powstają w naszej drewutni cieszą się dużą popularnością. Nasi klienci korzystają z nich w kuchni, gdzie służą nie tylko do krojenia, ale mogą stanowić ozdobę każdego przyjęcia, czy też spotkania towarzyskiego. Sery, wędliny oraz inne przekąski wyłożone na drewnianej desce wyglądają  obłędnie! Większe mogą posłużyć również jako tace do noszenia.

Deska może być też dobrym pomysłem na prezent!

Warto pamiętać o pielęgnacji drewna i raz na jakiś czas należy przecierać je olejem np. jadalnym.

Drewniane Klimaty dają Państwu możliwość realizacji produktów, których jeszcze nikt wcześniej nie wykonał. Państwa wizja połączona z naszym doświadczeniem i możliwościami zaplecza technicznego może zaowocować powstaniem wyjątkowego, nietuzinkowego produktu, który będzie spełniał wysokie wymagania świadomego i odważnego wizjonera. Nie boimy się podejmowania nowych wyzwań, często współpracujemy z kreatywnymi projektantami, którzy finalnie otrzymują produkt jakiego oczekiwali.

W przypadku produktów na zamówienie, Klient przez cały proces realizacji ma wpływ na ostateczny wygląd produktu. Wybiera gatunek dostępnego drewna, jego kształt, grubość, wymiar, rodzaj wykończenia, sposób wybarwienia oraz rodzaj i mocowanie nóg.

Produkty na zamówienie, które możemy dostosować do wymagań zamawiającego to m.in. zestawy ogrodowe, stoły drewniane ze starego drewna, z litego drewna, industrialne, stoliki nocne, deski drewniane, pieńki.

Zapraszamy ze śmiałymi, a także klasycznymi prostymi wizjami związanymi z naturalnym drewnem! Wszystkie pomysły są mile widziane po weryfikacji przez naszych specjalistów.

Do składania zamówień oraz zapytań zachęcamy bezpośrednio poprzez maila: kontakt@drewnianeklimaty.pl