Nasze Realizacje

Nasze realizacje – zestawy ogrodowe

Zestawy ogrodowe, które prezentujemy na zdjęciach poniżej są nieodłącznym elementem nie tylko tarasów, czy ogrodów. Przykładem jest nasz zestaw z bali, który został wykorzystany na ścieżkach rowerowych jako piknikowy wypoczynek dla spacerowiczów oraz rowerzystów. Jeśli ktoś szuka czegoś bardziej nowoczesnego może wybrać zestaw betonowo – drewniany, który będzie ozdobą loftowych aranżacji i nie tylko. Oryginalnym i eleganckim rozwiązaniem jest też połączenie drewna z metalem, które cudownie będzie się prezentować na nowoczesnym tarasie.

Aranżacje wnętrz – nasze drewniane kreacje

Soły i stoliki

Odpowiednio dobrany stół to połowa sukcesu wyglądu każdego wnętrza!

Poniżej prezentujemy zdjęcia z naszymi realizacjami, które są przykładem na to, że można mieć oryginalny oraz dopasowany do swoich potrzeb stół. Drewno na którym chętnie pracujemy to dąb, jesion oraz buk. Mamy zróżnicowaną ofertę, tak jak zróżnicowany jest gust każdego klienta. Nasze stoły wykonujemy na zamówienie i tylko ręcznie. Poniżej przedstawiamy nasze realizacje,  które służą naszym klientom jako stoły konferencyjne, jako stoły do jadalni lub są jedynie pięknym dodatkiem wnętrza.

Deski drewniane, które powstają w naszej drewutni cieszą się dużą popularnością. Nasi klienci korzystają z nich w kuchni, gdzie służą nie tylko do krojenia, ale mogą stanowić ozdobę każdego przyjęcia, czy też spotkania towarzyskiego. Sery, wędliny oraz inne przekąski wyłożone na drewnianej desce wyglądają  obłędnie! Większe mogą posłużyć również jako tace do noszenia.

Deska może być też dobrym pomysłem na prezent!

Warto pamiętać o pielęgnacji drewna i raz na jakiś czas należy przecierać je olejem np. jadalnym.

Każdy produkt w Drewnianych Klimatach jest niepowtarzalny, dlatego zdjęcia mają charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może odbiegać od prezentowanego na fotografiach.

* Produkt posiada naturalne pęknięcia, w zależności od warunków klimatycznych mogą ulec zmianie.

 

Na życzenie klienta wykonujemy podobne produkty. Zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz kontaktowy, bezpośrednio pod numerem tel.: 503 037 257 lub poprzez mail: kontakt@drewnianeklimaty.pl.