Misja

Tworzymy meble z litego drewna, starając się pokazać jego naturalny urok

Zastanawiasz się nad tym, jaki cel stawia sobie nasza firma? Po pierwsze jesteśmy polskim, lokalnym producentem dla którego ważne jest, by cały proces tworzenia – od pozyskiwania materiału, poprzez projektowanie, po wytworzenie danego mebla odbywał się w Polsce. Dzięki temu mamy wpływ na wysoką jakość tworzenia mebla na każdym jego etapie.

Po drugie mamy przyjemność współpracy z pobliskimi firmami wspierając tym samym lokalny rynek małych przedsiębiorców, jak również zatrudniamy mieszkańców z okolicznych miejscowości wspierając tym samym lokalny rynek pracy. 

W naszej manufakturze w małej miejscowości nieopodal Trójmiasta, tworzymy meble niepowtarzalne, często ze starych materiałów dając im drugie życie w myśl idei zero-waste. 

Warto podkreślić, że nie skupiamy się wyłącznie na produkcji klimatycznych mebli. Nasza misja polega na dostarczaniu oryginalnych elementów wyposażenia, które dzięki swojej przemyślanej formie ukażą piękno naturalnego drewna.

Wszystkie meble tworzymy ręcznie z wykorzystaniem starannie dobranych komponentów, dzięki czemu każdy z nich jest niepowtarzalny. Sprawia to, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom produkty, które wyróżnią się nietuzinkową estetyką i jednocześnie podkreślą naturalny urok wykorzystanych przez nas tworzyw. Podczas realizacji stosujemy także takie komponenty, jak metal, szkło i beton, dzięki czemu elementy wyposażenia zyskują bardzo oryginalny charakter.

Na tym właśnie polega misja producenta Drewniane Klimaty – na ukazaniu wyjątkowości i uroku naturalnych tworzyw, z których wykonujemy niepowtarzalne meble. Sprawdź naszą ofertę elementów wyposażenia i przekonaj się, jak zachwycająca jest ich estetyka.