M I S J A

Stworzyć naturalne piękno

Jesteśmy polską manufakturą mebli z naturalnego drewna oraz mebli z drewna rozbiórkowego. Cały proces tworzenia – od pozyskiwania materiału, przez projektowanie, po wytworzenie danego mebla odbywa się w Polsce, w naszej manufakturze nieopodal Trójmiasta.

Bardzo ważne w naszej pracy jest podtrzymywanie tradycji rzemiosła oraz kontakt z naszym klientem, dla którego wykonujemy meble najwyższej jakości. Naszą pasją jest drewno, które traktujemy z szacunkiem. Wszystkie meble tworzymy ręcznie z wykorzystaniem starannie dobranych komponentów, często niepowtarzalnych plastrów drewna, dzięki czemu wiele z nich to piękne naturalne unikaty. Sprawia to, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom produkty, które wyróżnią się nietuzinkową estetyką i jednocześnie ukażą piękno oraz urok naturalnego drewna. Kreujemy meble niepowtarzalne, często także ze starych materiałów dając im drugie życie w myśl idei zero-waste.

Dzięki temu, że cały proces tworzenia  odbywa się  w naszej manufakturze mamy wpływ na wysoką jakość powstawania wyrobu końcowego.

Nasze meble wykonujemy dla osób wymagających, kochających styl, ponadczasowy design, jakość i profesjonalizm. Pragniemy, by odbiorcy otaczali się naturalnym pięknem i czuli się wyjątkowo w otoczeniu naszych solidnych mebli.